Ev > Ürünler > kondansatörler > Seramik Kapasitörler > CDR34BP392BFURAJ
CDR34BP392BFURAJ
CDR34BP392BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYGörüntüler sadece referans içindir.
Ürün detayları için ürün özelliklerine bakın.
CDR34BP392BFURAJ'ü Components-World.HK, 1 Yıl Garanti 'den Güvenli Satın Alın
Bir teklif isteği
Parça Numarası CDR34BP392BFURAJ
Üretici firma Electro-Films (EFI) / Vishay
Açıklama CAP CER 3900PF 100V BP 1812
Product parameter
Parça Numarası CDR34BP392BFURAJ Üretici firma Electro-Films (EFI) / Vishay
Açıklama CAP CER 3900PF 100V BP 1812 Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Mevcut Miktar 5127 pcs Veri Sayfası CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategori kondansatörler Gerilim - Anma 100V
Hata payı ±1% Kalınlığı (Max) 0.059" (1.50mm)
sıcaklık Katsayısı BP Boyut / Boyut 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Dizi Military, MIL-PRF-55681, CDR34 Puanlar -
paketleme Tape & Reel (TR) Paket / Kutu 1812 (4532 Metric)
Çalışma sıcaklığı -55°C ~ 125°C bağlantı Tipi Surface Mount, MLCC
Başarısızlık oranı R (0.01%) Detaylı Açıklama 3900pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric)
kapasitans 3900pF Uygulamalar General Purpose