Ev > Ürünler > kondansatörler > Seramik Kapasitörler > CDR34BP392BFURAB
CDR34BP392BFURAB
CDR34BP392BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYGörüntüler sadece referans içindir.
Ürün detayları için ürün özelliklerine bakın.
CDR34BP392BFURAB'ü Components-World.HK, 1 Yıl Garanti 'den Güvenli Satın Alın
Bir teklif isteği
Parça Numarası CDR34BP392BFURAB
Üretici firma Electro-Films (EFI) / Vishay
Açıklama CAP CER 3900PF 100V BP 1812
(ABD Dolar)
Get a quote
Product parameter
Parça Numarası CDR34BP392BFURAB Üretici firma Electro-Films (EFI) / Vishay
Açıklama CAP CER 3900PF 100V BP 1812 Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Mevcut Miktar 4958 pcs Veri Sayfası CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategori kondansatörler Gerilim - Anma 100V
Hata payı ±1% Kalınlığı (Max) 0.059" (1.50mm)
sıcaklık Katsayısı BP Boyut / Boyut 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Dizi Military, MIL-PRF-55681, CDR34 Puanlar -
paketleme Bulk Paket / Kutu 1812 (4532 Metric)
Çalışma sıcaklığı -55°C ~ 125°C bağlantı Tipi Surface Mount, MLCC
Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL) 1 (Unlimited) kurşun Stil -
kurşun Aralığı - Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu Lead free / RoHS Compliant
Yükseklik - Oturmalı (Max) - Özellikler -
Başarısızlık oranı R (0.01%) Detaylı Açıklama 3900pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric)
kapasitans 3900pF Uygulamalar General Purpose