Ev > Ürünler > Dirençler > Delik Dirençleri Üzerinden > MFR100FTF73-412R
MFR100FTF73-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYGörüntüler sadece referans içindir.
Ürün detayları için ürün özelliklerine bakın.
MFR100FTF73-412R'ü Components-World.HK, 1 Yıl Garanti 'den Güvenli Satın Alın
Bir teklif isteği
Parça Numarası MFR100FTF73-412R
Üretici firma Yageo
Açıklama RES MF 1W 1% AXIAL
(ABD Dolar)
5000 pcs
Product parameter
Parça Numarası MFR100FTF73-412R Üretici firma Yageo
Açıklama RES MF 1W 1% AXIAL Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Mevcut Miktar 1715480 pcs Veri Sayfası MFR Series
Kategori Dirençler Hata payı ±1%
sıcaklık Katsayısı ±100ppm/°C Tedarikçi Cihaz Paketi Axial
Boyut / Boyut 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm) Dizi MFR
Panel Modu 412 Ohms Güç (Watt) 1W
paketleme Tape & Box (TB) Paket / Kutu Axial
Çalışma sıcaklığı -55°C ~ 155°C Sonlandırmalarında Sayısı 2
Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu Lead free / RoHS Compliant Yükseklik - Oturmalı (Max) -
Özellikler - Detaylı Açıklama 412 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film