Ev > Ürünler > Dirençler > Delik Dirençleri Üzerinden > MFR-25FRFPN412R
MFR-25FRFPN412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYGörüntüler sadece referans içindir.
Ürün detayları için ürün özelliklerine bakın.
MFR-25FRFPN412R'ü Components-World.HK, 1 Yıl Garanti 'den Güvenli Satın Alın
Bir teklif isteği
Parça Numarası MFR-25FRFPN412R
Üretici firma Yageo
Açıklama RES MF 1/4W 1% AXIAL
(ABD Dolar)
5000 pcs
Product parameter
Parça Numarası MFR-25FRFPN412R Üretici firma Yageo
Açıklama RES MF 1/4W 1% AXIAL Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Mevcut Miktar 4027806 pcs Veri Sayfası MFR Series
Kategori Dirençler Hata payı ±1%
sıcaklık Katsayısı ±100ppm/°C Tedarikçi Cihaz Paketi Panasert
Boyut / Boyut 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Dizi MFR
Panel Modu 412 Ohms Güç (Watt) 0.25W, 1/4W
paketleme Tape & Reel (TR) Paket / Kutu Axial
Çalışma sıcaklığı -55°C ~ 155°C Sonlandırmalarında Sayısı 2
Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu Lead free / RoHS Compliant Yükseklik - Oturmalı (Max) -
Özellikler - Detaylı Açıklama 412 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film