Ev > Ürünler > Dirençler > Chip Direnç - Yüzey Montaj > RNCF2512BTE412R
RNCF2512BTE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYGörüntüler sadece referans içindir.
Ürün detayları için ürün özelliklerine bakın.
RNCF2512BTE412R'ü Components-World.HK, 1 Yıl Garanti 'den Güvenli Satın Alın
Bir teklif isteği
Parça Numarası RNCF2512BTE412R
Üretici firma Stackpole Electronics, Inc.
Açıklama RES 412 OHM 0.1% 3/4W 2512
(ABD Dolar)
4000 pcs
Product parameter
Parça Numarası RNCF2512BTE412R Üretici firma Stackpole Electronics, Inc.
Açıklama RES 412 OHM 0.1% 3/4W 2512 Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Mevcut Miktar 282581 pcs Veri Sayfası Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategori Dirençler Hata payı ±0.1%
sıcaklık Katsayısı ±25ppm/°C Tedarikçi Cihaz Paketi 2512
Boyut / Boyut 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) Dizi RNCF
Panel Modu 412 Ohms Güç (Watt) 0.75W, 3/4W
paketleme Tape & Reel (TR) Paket / Kutu 2512 (6432 Metric)
Çalışma sıcaklığı -55°C ~ 155°C Sonlandırmalarında Sayısı 2
Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL) 1 (Unlimited) Üretici Standart Teslimat Süresi 12 Weeks
Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu Lead free / RoHS Compliant Yükseklik - Oturmalı (Max) 0.026" (0.65mm)
Özellikler Automotive AEC-Q200 Başarısızlık oranı -
Detaylı Açıklama 412 Ohms ±0.1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film kompozisyon Thin Film