Ev > Ürünler > Dirençler > Chip Direnç - Yüzey Montaj > RNCF1210BTE412R
RNCF1210BTE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYGörüntüler sadece referans içindir.
Ürün detayları için ürün özelliklerine bakın.
RNCF1210BTE412R'ü Components-World.HK, 1 Yıl Garanti 'den Güvenli Satın Alın
Bir teklif isteği
Parça Numarası RNCF1210BTE412R
Üretici firma Stackpole Electronics, Inc.
Açıklama RES 412 OHM 0.1% 1/3W 1210
(ABD Dolar)
5000 pcs
Product parameter
Parça Numarası RNCF1210BTE412R Üretici firma Stackpole Electronics, Inc.
Açıklama RES 412 OHM 0.1% 1/3W 1210 Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Mevcut Miktar 290259 pcs Veri Sayfası Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategori Dirençler Hata payı ±0.1%
sıcaklık Katsayısı ±25ppm/°C Tedarikçi Cihaz Paketi 1210
Boyut / Boyut 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm) Dizi RNCF
Panel Modu 412 Ohms Güç (Watt) 0.333W, 1/3W
paketleme Tape & Reel (TR) Paket / Kutu 1210 (3225 Metric)
Çalışma sıcaklığı -55°C ~ 155°C Sonlandırmalarında Sayısı 2
Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL) 1 (Unlimited) Üretici Standart Teslimat Süresi 12 Weeks
Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu Lead free / RoHS Compliant Yükseklik - Oturmalı (Max) 0.026" (0.65mm)
Özellikler Automotive AEC-Q200 Başarısızlık oranı -
Detaylı Açıklama 412 Ohms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film kompozisyon Thin Film