Ev > Ürünler > Dirençler > Chip Direnç - Yüzey Montaj > RNCF1206DTE412R
RNCF1206DTE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYGörüntüler sadece referans içindir.
Ürün detayları için ürün özelliklerine bakın.
RNCF1206DTE412R'ü Components-World.HK, 1 Yıl Garanti 'den Güvenli Satın Alın
Bir teklif isteği
Parça Numarası RNCF1206DTE412R
Üretici firma Stackpole Electronics, Inc.
Açıklama RES 412 OHM 0.5% 1/4W 1206
(ABD Dolar)
5000 pcs
Product parameter
Parça Numarası RNCF1206DTE412R Üretici firma Stackpole Electronics, Inc.
Açıklama RES 412 OHM 0.5% 1/4W 1206 Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Mevcut Miktar 1229576 pcs Veri Sayfası Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategori Dirençler Hata payı ±0.5%
sıcaklık Katsayısı ±25ppm/°C Tedarikçi Cihaz Paketi 1206
Boyut / Boyut 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) Dizi RNCF
Panel Modu 412 Ohms Güç (Watt) 0.25W, 1/4W
paketleme Tape & Reel (TR) Paket / Kutu 1206 (3216 Metric)
Çalışma sıcaklığı -55°C ~ 155°C Sonlandırmalarında Sayısı 2
Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL) 1 (Unlimited) Üretici Standart Teslimat Süresi 12 Weeks
Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu Lead free / RoHS Compliant Yükseklik - Oturmalı (Max) 0.026" (0.65mm)
Özellikler Automotive AEC-Q200 Başarısızlık oranı -
Detaylı Açıklama 412 Ohms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film kompozisyon Thin Film