Ev > Ürünler > kondansatörler > Seramik Kapasitörler > CDR33BP222BFURAB
CDR33BP222BFURAB
CDR33BP222BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYGörüntüler sadece referans içindir.
Ürün detayları için ürün özelliklerine bakın.
CDR33BP222BFURAB'ü Components-World.HK, 1 Yıl Garanti 'den Güvenli Satın Alın
Bir teklif isteği
Parça Numarası CDR33BP222BFURAB
Üretici firma Electro-Films (EFI) / Vishay
Açıklama CAP CER 2200PF 100V BP 1210
Product parameter
Parça Numarası CDR33BP222BFURAB Üretici firma Electro-Films (EFI) / Vishay
Açıklama CAP CER 2200PF 100V BP 1210 Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Mevcut Miktar 4559 pcs Veri Sayfası CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategori kondansatörler Gerilim - Anma 100V
Hata payı ±1% Kalınlığı (Max) 0.049" (1.25mm)
sıcaklık Katsayısı BP Boyut / Boyut 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Dizi Military, MIL-PRF-55681, CDR33 Puanlar -
paketleme Bulk Paket / Kutu 1210 (3225 Metric)
Çalışma sıcaklığı -55°C ~ 125°C bağlantı Tipi Surface Mount, MLCC
Başarısızlık oranı R (0.01%) Detaylı Açıklama 2200pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1210 (3225 Metric)
kapasitans 2200pF Uygulamalar General Purpose