Ev > Ürünler > kondansatörler > Seramik Kapasitörler > CDR33BP102BFURAB
CDR33BP102BFURAB
CDR33BP102BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYGörüntüler sadece referans içindir.
Ürün detayları için ürün özelliklerine bakın.
CDR33BP102BFURAB'ü Components-World.HK, 1 Yıl Garanti 'den Güvenli Satın Alın
Bir teklif isteği
Parça Numarası CDR33BP102BFURAB
Üretici firma Electro-Films (EFI) / Vishay
Açıklama CAP CER 1000PF 100V BP 1210
(ABD Dolar)
Get a quote
Product parameter
Parça Numarası CDR33BP102BFURAB Üretici firma Electro-Films (EFI) / Vishay
Açıklama CAP CER 1000PF 100V BP 1210 Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Mevcut Miktar 5030 pcs Veri Sayfası CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategori kondansatörler Gerilim - Anma 100V
Hata payı ±1% Kalınlığı (Max) 0.049" (1.25mm)
sıcaklık Katsayısı BP Boyut / Boyut 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Dizi Military, MIL-PRF-55681, CDR33 Puanlar -
paketleme Bulk Paket / Kutu 1210 (3225 Metric)
Çalışma sıcaklığı -55°C ~ 125°C bağlantı Tipi Surface Mount, MLCC
Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL) 1 (Unlimited) kurşun Stil -
kurşun Aralığı - Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu Lead free / RoHS Compliant
Yükseklik - Oturmalı (Max) - Özellikler -
Başarısızlık oranı R (0.01%) Detaylı Açıklama 1000pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1210 (3225 Metric)
kapasitans 1000pF Uygulamalar General Purpose