Ev > Ürünler > kondansatörler > Seramik Kapasitörler > CDR32BP471BFURAJ
CDR32BP471BFURAJ
CDR32BP471BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYGörüntüler sadece referans içindir.
Ürün detayları için ürün özelliklerine bakın.
CDR32BP471BFURAJ'ü Components-World.HK, 1 Yıl Garanti 'den Güvenli Satın Alın
Bir teklif isteği
Parça Numarası CDR32BP471BFURAJ
Üretici firma Electro-Films (EFI) / Vishay
Açıklama CAP CER 470PF 100V BP 1206
Product parameter
Parça Numarası CDR32BP471BFURAJ Üretici firma Electro-Films (EFI) / Vishay
Açıklama CAP CER 470PF 100V BP 1206 Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Mevcut Miktar 4589 pcs Veri Sayfası CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategori kondansatörler Gerilim - Anma 100V
Hata payı ±1% Kalınlığı (Max) 0.051" (1.30mm)
sıcaklık Katsayısı BP Boyut / Boyut 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Dizi Military, MIL-PRF-55681, CDR32 Puanlar -
paketleme Tape & Reel (TR) Paket / Kutu 1206 (3216 Metric)
Çalışma sıcaklığı -55°C ~ 125°C bağlantı Tipi Surface Mount, MLCC
Başarısızlık oranı R (0.01%) Detaylı Açıklama 470pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric)
kapasitans 470pF Uygulamalar General Purpose