Ev > Ürünler > kondansatörler > Seramik Kapasitörler > CDR31BP180BFURAB
CDR31BP180BFURAB
CDR31BP180BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYGörüntüler sadece referans içindir.
Ürün detayları için ürün özelliklerine bakın.
CDR31BP180BFURAB'ü Components-World.HK, 1 Yıl Garanti 'den Güvenli Satın Alın
Bir teklif isteği
Parça Numarası CDR31BP180BFURAB
Üretici firma Electro-Films (EFI) / Vishay
Açıklama CAP CER 18PF 100V BP 0805
Product parameter
Parça Numarası CDR31BP180BFURAB Üretici firma Electro-Films (EFI) / Vishay
Açıklama CAP CER 18PF 100V BP 0805 Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Mevcut Miktar 5150 pcs Veri Sayfası CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategori kondansatörler Gerilim - Anma 100V
Hata payı ±1% Kalınlığı (Max) 0.051" (1.30mm)
sıcaklık Katsayısı BP Boyut / Boyut 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Dizi Military, MIL-PRF-55681, CDR31 Puanlar -
paketleme Bulk Paket / Kutu 0805 (2012 Metric)
Çalışma sıcaklığı -55°C ~ 125°C bağlantı Tipi Surface Mount, MLCC
Başarısızlık oranı R (0.01%) Detaylı Açıklama 18pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
kapasitans 18pF Uygulamalar General Purpose