Ev > Ürünler > İndüktörler, Bobinler, Şoklar > Sabit İndüktörler > 3094-270JS
3094-270JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYGörüntüler sadece referans içindir.
Ürün detayları için ürün özelliklerine bakın.
3094-270JS'ü Components-World.HK, 1 Yıl Garanti 'den Güvenli Satın Alın
Bir teklif isteği
Parça Numarası 3094-270JS
Üretici firma API Delevan
Açıklama FIXED IND 27NH 1A 50 MOHM SMD
Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu Kurşun / RoHS uyumlu değil
In Stock 8230 pcs
Referans Fiyat
(ABD Dolar)
650 pcs
Product parameter
Parça Numarası 3094-270JS Üretici firma API Delevan
Açıklama FIXED IND 27NH 1A 50 MOHM SMD Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu Kurşun / RoHS uyumlu değil
Mevcut Miktar 8230 pcs Veri Sayfası 3094(R) Series
Kategori İndüktörler, Bobinler, Şoklar tip -
Hata payı ±5% Tedarikçi Cihaz Paketi -
Boyut / Boyut 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) perdeleme Unshielded
Dizi 3094 Puanlar -
Q 'Frekans 60 @ 100MHz paketleme Tape & Reel (TR)
Paket / Kutu 2-SMD Diğer isimler 3094-270JS TR 650
Çalışma sıcaklığı -55°C ~ 125°C bağlantı Tipi Surface Mount
Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL) 1 (Unlimited) Malzeme - Çekirdek Iron
Endüktans Frekansı - Test 100MHz İndüktans 27nH
Yükseklik - Oturmalı (Max) 0.140" (3.56mm) Frekans - Rezonans Öz 1.3GHz
Detaylı Açıklama 27nH Unshielded Inductor 1A 50 mOhm Max 2-SMD DC Direnç (DCR) 50 mOhm Max
Güncel Beğeni 1A Güncel - Doygunluk -